Сушарка для рушників Navin Блюз, 600х480х123мм (12-006133-4860)
Характеристики Сушарка для рушників Navin Блюз, 600х480х123мм (12-006133-4860)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 2 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 104 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Блюз, 600х480х123мм (12-006133-4860)
Електрична рушникосушка Блюз 480х600 сенсор з таймером, від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Потужність моделі складає: 104 Вт;
- Робоча температура (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
Характеристики Сушарка для рушників Navin Блюз, 600х480х123мм (12-006133-4860)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 2 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 104 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Блюз, 600х480х123мм (12-006133-4860)
Електрична рушникосушка Блюз 480х600 сенсор з таймером, від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Потужність моделі складає: 104 Вт;
- Робоча температура (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше