Характеристики Сушарка для рушників MARIO Токіо-I (2.2.1704.03.WG)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 170 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 114.92 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Висота | 1200 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO Токіо-I (2.2.1704.03.WG)
Ступінь пило-електрозахисту IP44.
Рушникосушарка електрична MARIO Токіо-І 1200х500/80 TR K білий глянець - пристрій, призначений для просушування білизни і рушників, а також підтримки комфортної температури у ванній кімнаті.
Характеристики Сушарка для рушників MARIO Токіо-I (2.2.1704.03.WG)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 170 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 114.92 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Висота | 1200 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO Токіо-I (2.2.1704.03.WG)
Ступінь пило-електрозахисту IP44.
Рушникосушарка електрична MARIO Токіо-І 1200х500/80 TR K білий глянець - пристрій, призначений для просушування білизни і рушників, а також підтримки комфортної температури у ванній кімнаті.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше