електричний, драбинка, праворуч, 1/2", сухий тен, 65 Вт, 55 °C, IP44, нержавіюча сталь, 650 мм, 430 мм, 75 мм
Характеристики Сушарка для рушників MARIO Класік F НР-I (2.3.0700.10.WG)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 65 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 38.20 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
Опис Сушарка для рушників MARIO Класік F НР-I (2.3.0700.10.WG)
Електросушарка для рушників побутова Класік F НР-I 650х430/75 TR K. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 5 ребер та стояки з круглої труби. Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі без хромування.
електричний, драбинка, праворуч, 1/2", сухий тен, 65 Вт, 55 °C, IP44, нержавіюча сталь, 650 мм, 430 мм, 75 мм
Немає в наявності 6 372 грн
Характеристики Сушарка для рушників MARIO Класік F НР-I (2.3.0700.10.WG)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 65 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 38.20 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
Опис Сушарка для рушників MARIO Класік F НР-I (2.3.0700.10.WG)
Електросушарка для рушників побутова Класік F НР-I 650х430/75 TR K. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 5 ребер та стояки з круглої труби. Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі без хромування.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше