електричний, драбинка, праворуч, 115 Вт, 55 °C, IP44, нержавіюча сталь, 800 мм, 500 мм, 80 мм
Немає в наявності 17 540 грн
Характеристики Сушарка для рушників MARIO 2.2.2101.03.BM
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Максимальна теплова потужність | 115 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 80 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO 2.2.2101.03.BM
Електросушарка для рушників побутова Чикаго-І 800х500/80 TR K. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 9 ребер та стояки з профільної труби.
електричний, драбинка, праворуч, 115 Вт, 55 °C, IP44, нержавіюча сталь, 800 мм, 500 мм, 80 мм
Немає в наявності 17 540 грн
Характеристики Сушарка для рушників MARIO 2.2.2101.03.BM
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Максимальна теплова потужність | 115 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 80 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO 2.2.2101.03.BM
Електросушарка для рушників побутова Чикаго-І 800х500/80 TR K. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 9 ребер та стояки з профільної труби.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше