Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Площа обігріву | 6 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 195 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Фактура поверхні | матова |
Опис Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
Електрична рушникосушарка HF Oxford 1170х530.
Працює за технологією сухого ТЕНу. Обладнана вбудованим таймер-регулятором і конектором для підключення до живлення з будь-якого боку. Оснащена комплектом для прихованого підключення. Модель має 16 ребр з прямокутногої труби та стійки з квадратної труби. Матеріал - чорна сталь з антикорозійною обробкою(фосфотація). Варіанти покриття: чорний мат або білий мат. Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Час роботи: 3, 6 годин або постійний нагрів.
Потужність 195 Вт.
Гарантія - 3 роки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Площа обігріву | 6 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 195 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Фактура поверхні | матова |
Опис Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0203.06.BM)
Електрична рушникосушарка HF Oxford 1170х530.
Працює за технологією сухого ТЕНу. Обладнана вбудованим таймер-регулятором і конектором для підключення до живлення з будь-якого боку. Оснащена комплектом для прихованого підключення. Модель має 16 ребр з прямокутногої труби та стійки з квадратної труби. Матеріал - чорна сталь з антикорозійною обробкою(фосфотація). Варіанти покриття: чорний мат або білий мат. Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Час роботи: 3, 6 годин або постійний нагрів.
Потужність 195 Вт.
Гарантія - 3 роки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше