Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Максимальна теплова потужність | 131 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Висота | 800 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
Белое полотенцесушитель ARDESTO SMART с таймером-регулятором – это стиль, технологии и практичность. Электрическая модель типа «лестница» с 7 секциями изготовлена из крашеной стали, поэтому она будет выглядеть гармонично в любом интерьере. Левое подключение обеспечивает удобство монтажа. Мощность 131 Вт позволяет быстро нагревать до 55 °C, гарантируя комфорт в любое время года. Компактный размер 480×800×71 мм, степень защиты IP44 и стационарное крепление делают ее удачным выбором для ванной комнаты.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Максимальна теплова потужність | 131 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Висота | 800 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, ліве підключення, білий (12-166153-4880)
Белое полотенцесушитель ARDESTO SMART с таймером-регулятором – это стиль, технологии и практичность. Электрическая модель типа «лестница» с 7 секциями изготовлена из крашеной стали, поэтому она будет выглядеть гармонично в любом интерьере. Левое подключение обеспечивает удобство монтажа. Мощность 131 Вт позволяет быстро нагревать до 55 °C, гарантируя комфорт в любое время года. Компактный размер 480×800×71 мм, степень защиты IP44 и стационарное крепление делают ее удачным выбором для ванной комнаты.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше