Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна теплова потужність | 76 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 130 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
Біла електрична модель типу «драбинка» з двома секціями – стильне рішення для сучасного простору. Виготовлено з фарбованої сталі. Розмір компактний: 100 × 16 × 7,2 см, міжосьова відстань – 13 см. Стаціонарне кріплення гарантує надійність, а розташування шнура праворуч додає зручності. Потужність 76 Вт забезпечує ефективну роботу за максимальної температури до 55 °C, яку регулюють кнопкою. Завдяки захисту на рівні IP44 пристрій є безпечним для використання у вологих приміщеннях. Поверхня залишається охайною й елегантною зі стійким покриттям, яке зберігає білий колір.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна теплова потужність | 76 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 130 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto Elina Eco, 160х1000мм, білий (12-068050-0110)
Біла електрична модель типу «драбинка» з двома секціями – стильне рішення для сучасного простору. Виготовлено з фарбованої сталі. Розмір компактний: 100 × 16 × 7,2 см, міжосьова відстань – 13 см. Стаціонарне кріплення гарантує надійність, а розташування шнура праворуч додає зручності. Потужність 76 Вт забезпечує ефективну роботу за максимальної температури до 55 °C, яку регулюють кнопкою. Завдяки захисту на рівні IP44 пристрій є безпечним для використання у вологих приміщеннях. Поверхня залишається охайною й елегантною зі стійким покриттям, яке зберігає білий колір.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше