Тип - професійний, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - плавна
Знятий з виробництва
код: U0456948 завтра
Топ продажів
код: U0529538 завтра
Акція
код: U0349079 завтра
Топ продажів
код: U0456949 завтра
Акція
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-К 2000 (841801)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | плавна |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 60 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Насадки | зварне дзеркало, редукційна насадка, рефлекторна насадка, склозахисна насадка |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-К 2000 (841801)
Ключові переваги моделі ЗФ-К 2000
- Світлодіодний сегментний дисплей для контролю режимів роботи
- Триступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 3 температурних режими
- Вбудована система захисту від перегріву
- Пістолетна рукоятка з фронтальним захистом для відбиття потоку гарячого повітря
- Набір насадок (4 шт.) та шкребок у комплекті
- Гумовий шнур 2 м
- Ергономічний дизайн
- Пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування
Тип - професійний, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - плавна
Знятий з виробництва
код: U0456948 завтра
Топ продажів
код: U0529538 завтра
Акція
код: U0349079 завтра
Топ продажів
код: U0456949 завтра
Акція
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-К 2000 (841801)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | плавна |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 60 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Насадки | зварне дзеркало, редукційна насадка, рефлекторна насадка, склозахисна насадка |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-К 2000 (841801)
Ключові переваги моделі ЗФ-К 2000
- Світлодіодний сегментний дисплей для контролю режимів роботи
- Триступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 3 температурних режими
- Вбудована система захисту від перегріву
- Пістолетна рукоятка з фронтальним захистом для відбиття потоку гарячого повітря
- Набір насадок (4 шт.) та шкребок у комплекті
- Гумовий шнур 2 м
- Ергономічний дизайн
- Пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації