Тип - побутовий, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - плавна
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 (841799)
| Тип | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | плавна |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 200 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Зеніт |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 (841799)
Ключові переваги моделі ЗФ-E 2000
- Компактні розміри і мала вага моделі
- Двоступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 2 температурних режими
- Вбудована система захисту від перегріву
- Пістолетна рукоятка з фронтальним захистом для відбиття потоку гарячого повітря
- Ергономічний дизайн
Тип - побутовий, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - плавна
Немає в наявності 822 грн
Аналог
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 (841799)
| Тип | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | плавна |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 200 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Зеніт |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 (841799)
Ключові переваги моделі ЗФ-E 2000
- Компактні розміри і мала вага моделі
- Двоступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 2 температурних режими
- Вбудована система захисту від перегріву
- Пістолетна рукоятка з фронтальним захистом для відбиття потоку гарячого повітря
- Ергономічний дизайн
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 (841799)