Тип - професійний, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - ступінчаста
Знятий з виробництва
код: U0456948 завтра
Топ продажів
код: U0529538 завтра
Акція
код: U0349079 завтра
Топ продажів
код: U0456949 завтра
Акція
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-2011 (833239)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 500 °C |
| Мінімальна температура | 380 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Насадки | теплова насадка |
| Довжина мережевого кабелю | 2.2 м |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-2011 (833239)
Ключові переваги моделі ЗФ-2011
- Компактні розміри і мала вага моделі
- Двоступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 2 температурних режими
- Відкрита рукоятка пістолетного типу для високої маневреності
- Вбудована система захисту від перегріву
- Ергономічний дизайн
Тип - професійний, потужність - 2000 Вт, регулювання температури - ступінчаста
Знятий з виробництва
код: U0456948 завтра
Топ продажів
код: U0529538 завтра
Акція
код: U0349079 завтра
Топ продажів
код: U0456949 завтра
Акція
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-2011 (833239)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 500 °C |
| Мінімальна температура | 380 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Насадки | теплова насадка |
| Довжина мережевого кабелю | 2.2 м |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-2011 (833239)
Ключові переваги моделі ЗФ-2011
- Компактні розміри і мала вага моделі
- Двоступенева система регулювання температури та потоку повітря
- 2 температурних режими
- Відкрита рукоятка пістолетного типу для високої маневреності
- Вбудована система захисту від перегріву
- Ергономічний дизайн
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації