Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 400 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 0.6 кг |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)
Промисловий фен Зеніт ЗФ-2010 М-2 виконує різноманітні будівельні завдання: паяння, формування виробів із ПВХ, усадка кабелів, розморожування, закладення швів, видалення фарби. має максимальну потужність 2000 Вт, два температурні режими, суміщені з двома режимами швидкості повітряного потоку. У першому режимі фен нагріває повітряний потік до 380 °C за швидкості потоку 300 л/хв. У другому режимі температура потоку досягає максимальної позначки 500 °C, за швидкості потоку 500 л/хв.
Особливості:
- Захист від перегрівання
- 2 температурні режими
- Висока стійкість для стаціонарного використання
- Ергономічний дизайн
- Рокерний перемикач режимів
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 400 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 0.6 кг |
Опис Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)
Промисловий фен Зеніт ЗФ-2010 М-2 виконує різноманітні будівельні завдання: паяння, формування виробів із ПВХ, усадка кабелів, розморожування, закладення швів, видалення фарби. має максимальну потужність 2000 Вт, два температурні режими, суміщені з двома режимами швидкості повітряного потоку. У першому режимі фен нагріває повітряний потік до 380 °C за швидкості потоку 300 л/хв. У другому режимі температура потоку досягає максимальної позначки 500 °C, за швидкості потоку 500 л/хв.
Особливості:
- Захист від перегрівання
- 2 температурні режими
- Висока стійкість для стаціонарного використання
- Ергономічний дизайн
- Рокерний перемикач режимів
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Будівельний фен Зеніт ЗФ-2010 М2 (841798)