Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
код: U0984679
кокон, весна - осінь, блискавка - права, Min/Comf/Max - +5/0/-15, 225 x 80/55 см, 1.1 кг, помаранчевий
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 116 грн
+3 дні
Характеристики Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
| Вид | кокон |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | права |
| Зовнішній матеріал | polyester |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Температура мінімальна | -15 °C |
| Температура комфорта | 0 °C |
| Температура максимальна | +5 °C |
| Довжина | 225 см |
Опис Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
Модель поєднує комфорт і універсальність використання. Спальник для тих хто вважає за краще ночувати затишно і на скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
кокон, весна - осінь, блискавка - права, Min/Comf/Max - +5/0/-15, 225 x 80/55 см, 1.1 кг, помаранчевий
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 116 грн
+3 дні
Доставка Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
| Вид | кокон |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | права |
| Зовнішній матеріал | polyester |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Температура мінімальна | -15 °C |
| Температура комфорта | 0 °C |
| Температура максимальна | +5 °C |
| Довжина | 225 см |
Опис Спальний мішок Tramp Boreal Long Right Orange/Grey (UTRS-061L-R)
Модель поєднує комфорт і універсальність використання. Спальник для тих хто вважає за краще ночувати затишно і на скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше