Система рідинного охолодження JONSBO CB80 White
код: U1150633
сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 260 Вт, 1800 об/хв, рівень шуму - 21.8-35.4 dBA / 3-36 dB dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, білий
Немає в наявності 1 717 грн
Характеристики Система рідинного охолодження JONSBO CB80 White
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 15.16-80.41 CFM, 37.77-77.07 CFM |
| Рівень шуму | 21.8-35.4 dBA / 3-36 dB dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Колір | білий |
Опис Система рідинного охолодження JONSBO CB80 White
сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 260 Вт, 1800 об/хв, рівень шуму - 21.8-35.4 dBA / 3-36 dB dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, білий
Немає в наявності 1 717 грн
Характеристики Система рідинного охолодження JONSBO CB80 White
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 15.16-80.41 CFM, 37.77-77.07 CFM |
| Рівень шуму | 21.8-35.4 dBA / 3-36 dB dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Колір | білий |
Опис Система рідинного охолодження JONSBO CB80 White
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше