Система рідинного охолодження JONSBO CA90 Black
код: U1150632
сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 130 мм, 120 мм, Підсвічування - ARGB, 270 Вт, 1800 об/хв, рівень шуму - 17-32.6 dBA / 18.2-31.4 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, чорний
Немає в наявності 1 960 грн
Характеристики Система рідинного охолодження JONSBO CA90 Black
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм, 130 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 24.26-76.57 CFM, 29.26-69.61 CFM |
| Рівень шуму | 17-32.6 dBA / 18.2-31.4 dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Колір | чорний |
Опис Система рідинного охолодження JONSBO CA90 Black
сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 130 мм, 120 мм, Підсвічування - ARGB, 270 Вт, 1800 об/хв, рівень шуму - 17-32.6 dBA / 18.2-31.4 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, чорний
Немає в наявності 1 960 грн
Характеристики Система рідинного охолодження JONSBO CA90 Black
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм, 130 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 24.26-76.57 CFM, 29.26-69.61 CFM |
| Рівень шуму | 17-32.6 dBA / 18.2-31.4 dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Колір | чорний |
Опис Система рідинного охолодження JONSBO CA90 Black
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше