Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кулер до процесора DARKFLASH ELLSWORTH S11
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | FM1, AM2, FM2, AM3, AM4, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 2011, 2066 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Повітряний потік | 73.58 CFM |
| Тиск | 2.12 мм H2O |
Опис Кулер до процесора DARKFLASH ELLSWORTH S11
Процесорний кулер — надійне та продуктивне рішення для ефективного охолодження сучасних процесорів. Баштова (Tower) конструкція забезпечує оптимальний повітряний потік крізь радіатор, підвищуючи ефективність відведення тепла навіть при високих навантаженнях.
Кулер оснащений 120-мм вентилятором з гідродинамічним підшипником, що гарантує тривалий ресурс роботи та тиху роботу. Завдяки 4-pin PWM-підключенню швидкість обертання автоматично регулюється в діапазоні 800–1800 об/хв, дозволяючи досягти балансу між продуктивністю та рівнем шуму, який не перевищує 28 дБ.
Система охолодження підтримує TDP до 180 Вт, що робить кулер придатним для потужних процесорів. Максимальний повітряний потік 73,59 CFM сприяє швидкому охолодженню процесора.
Кулер оснащений багатокольоровим підсвічуванням, яке додає стильного вигляду збірці. Висота конструкції становить 158 мм, а габарити — 158х122х78 мм, що робить його сумісним з більшістю стандартних корпусів. Корпус вентилятора виконаний у чорному кольорі, а біла крильчатка створює контрастний та сучасний дизайн.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кулер до процесора DARKFLASH ELLSWORTH S11
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кулер до процесора DARKFLASH ELLSWORTH S11
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | FM1, AM2, FM2, AM3, AM4, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 2011, 2066 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Повітряний потік | 73.58 CFM |
| Тиск | 2.12 мм H2O |
Опис Кулер до процесора DARKFLASH ELLSWORTH S11
Процесорний кулер — надійне та продуктивне рішення для ефективного охолодження сучасних процесорів. Баштова (Tower) конструкція забезпечує оптимальний повітряний потік крізь радіатор, підвищуючи ефективність відведення тепла навіть при високих навантаженнях.
Кулер оснащений 120-мм вентилятором з гідродинамічним підшипником, що гарантує тривалий ресурс роботи та тиху роботу. Завдяки 4-pin PWM-підключенню швидкість обертання автоматично регулюється в діапазоні 800–1800 об/хв, дозволяючи досягти балансу між продуктивністю та рівнем шуму, який не перевищує 28 дБ.
Система охолодження підтримує TDP до 180 Вт, що робить кулер придатним для потужних процесорів. Максимальний повітряний потік 73,59 CFM сприяє швидкому охолодженню процесора.
Кулер оснащений багатокольоровим підсвічуванням, яке додає стильного вигляду збірці. Висота конструкції становить 158 мм, а габарити — 158х122х78 мм, що робить його сумісним з більшістю стандартних корпусів. Корпус вентилятора виконаний у чорному кольорі, а біла крильчатка створює контрастний та сучасний дизайн.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше