Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Силовий тренажер Toorx для преса AB-Fit (AB-FIT) (930557)
| Тип тренажера | для преса |
| Тип навантаження | вільна вага |
| Максимальне навантаження | 195 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Тип виконуваних вправ | прес |
| Особливості | консоль із LCD-дисплеєм |
| Розміри | 129 x 42 x 21.5 см |
| Вага тренажера | 8.4 кг |
| Виробник | Toorx |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Силовий тренажер Toorx для преса AB-Fit (AB-FIT) (930557)
Toorx AB-Fit (AB-FIT) ідеально підходить для схуднення та тренування м'язів преса. Крім того тренажер тонізує м'язи рук, ніг і сідниці.
Особливості:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Шарикопідшипники з нержавіючої сталі для плавного та безшумного руху.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 129 x 42 x 21,5 см.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Силовий тренажер Toorx для преса AB-Fit (AB-FIT) (930557)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Силовий тренажер Toorx для преса AB-Fit (AB-FIT) (930557)
| Тип тренажера | для преса |
| Тип навантаження | вільна вага |
| Максимальне навантаження | 195 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Тип виконуваних вправ | прес |
| Особливості | консоль із LCD-дисплеєм |
| Розміри | 129 x 42 x 21.5 см |
| Вага тренажера | 8.4 кг |
| Виробник | Toorx |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Силовий тренажер Toorx для преса AB-Fit (AB-FIT) (930557)
Toorx AB-Fit (AB-FIT) ідеально підходить для схуднення та тренування м'язів преса. Крім того тренажер тонізує м'язи рук, ніг і сідниці.
Особливості:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Шарикопідшипники з нержавіючої сталі для плавного та безшумного руху.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 129 x 42 x 21,5 см.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше