Акція
Довжина ременя - 120 см, Матеріал - натуральна шкіра, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 775 грн
+3 дні
Характеристики Ремінь Grande Pelle Шкіряний Чорний (00239)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,3х120 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004307530 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Шкіряний Чорний (00239)
Чудовий чоловічий ремінь виготовлений з високоякісної натуральної шкіри.
Розкішний зовнішній вигляд йому надає чорний колір і строгий, стриманий дизайн. Сучасний висококласний аксесуар для стильних і яскравих чоловіків.
Акція
Довжина ременя - 120 см, Матеріал - натуральна шкіра, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 775 грн
+3 дні
Доставка Ремінь Grande Pelle Шкіряний Чорний (00239)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Шкіряний Чорний (00239)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,3х120 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004307530 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Шкіряний Чорний (00239)
Чудовий чоловічий ремінь виготовлений з високоякісної натуральної шкіри.
Розкішний зовнішній вигляд йому надає чорний колір і строгий, стриманий дизайн. Сучасний висококласний аксесуар для стильних і яскравих чоловіків.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше