Характеристики Ремінь Grande Pelle Під джинси Коричневий (00779)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,8х120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Під джинси Коричневий (00779)
Гарний ремінь, виготовлений з дуже міцної натуральної шкіри, який буде служити Вам багато років. Якщо Вам подобається простота класики, без зайвих елементів і деталей, то ця модель створена для Вас. Оригінальності цьому ремені надає класична пряжка із закругленими кутами і тисненням логотипу бренду, що стало характерною рисою для моделей від бренду GRANDE PELLE.
Доставка Ремінь Grande Pelle Під джинси Коричневий (00779)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Під джинси Коричневий (00779)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,8х120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Під джинси Коричневий (00779)
Гарний ремінь, виготовлений з дуже міцної натуральної шкіри, який буде служити Вам багато років. Якщо Вам подобається простота класики, без зайвих елементів і деталей, то ця модель створена для Вас. Оригінальності цьому ремені надає класична пряжка із закругленими кутами і тисненням логотипу бренду, що стало характерною рисою для моделей від бренду GRANDE PELLE.
Дізнатися детальніше