Характеристики Ремінь Grande Pelle Чорний (00869)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 120×3,5 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Чорний (00869)
Ремінь упакований в картонну упаковку; Країна-виробник: Італія. Чудовий брючний ремінь, матеріалом якого послужила високоякісна італійська шкіра. Аксесуар має цікаву пряжку, яка прикрашена шкіряними вставками з двох сторін, а також тиснення на полотні і шлівці. Такий ремінь стане відмінним доповненням до штанів і класичного стилю, а також може стати відмінним подарунком для ділової жінки.
Доставка Ремінь Grande Pelle Чорний (00869)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Чорний (00869)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 120×3,5 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Чорний (00869)
Ремінь упакований в картонну упаковку; Країна-виробник: Італія. Чудовий брючний ремінь, матеріалом якого послужила високоякісна італійська шкіра. Аксесуар має цікаву пряжку, яка прикрашена шкіряними вставками з двох сторін, а також тиснення на полотні і шлівці. Такий ремінь стане відмінним доповненням до штанів і класичного стилю, а також може стати відмінним подарунком для ділової жінки.
Дізнатися детальніше