1700, 14 ядер, 20 потоків, 2.7 GHz, 5.3 GHz, Максимальний TDP - 154 Вт, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L2: 11.5MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 13600 (BX8071513600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальний TDP | 154 Вт |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 11.5MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 13600 (BX8071513600)
1700, 14 ядер, 20 потоків, 2.7 GHz, 5.3 GHz, Максимальний TDP - 154 Вт, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L2: 11.5MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 13600 (BX8071513600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальний TDP | 154 Вт |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 11.5MB |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 13600 (BX8071513600)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації