Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 25
| Вид | косметична щітка |
| Застосування | для грудей, для обличчя, для шиї |
| Тип обертання | кругове |
| Рівнів швидкості | 2 |
| Стандарт водонепроникності | IPX-7 |
| Живлення | 4 х АА |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 40,5 х 10 х 8,2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.5 х 13 х 8.6 см |
| Виробник | Beurer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 25
Електрична водонепроникна щітка Beurer FC 25 з обертовими насадками ідеально підходить для ніжного та ретельного очищення тіла. Ергономічна форма робить користування нею максимально комфортним і приємним, а очищення спини стає особливо легким завдяки наявності ручки.
З 2 типами щіток: для всіх типів шкіри й для глибокого пілінгу
За допомогою цієї щітки ви зможете не тільки очищати шкіру тіла, але й одночасно стимулювати її кровопостачання — для здорової, ніжної й сяйної шкіри.
З 2-ступеневим обертанням і 2 рівнями швидкості: кругове обертання для особливо дбайливого очищення, осцилювальне обертання для глибокого очищення.
Щітка для тіла водонепроникна (клас захисту IPX7), тому її можна безпечно використовувати в душі або у ванній.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 25
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 25
| Вид | косметична щітка |
| Застосування | для грудей, для обличчя, для шиї |
| Тип обертання | кругове |
| Рівнів швидкості | 2 |
| Стандарт водонепроникності | IPX-7 |
| Живлення | 4 х АА |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 40,5 х 10 х 8,2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.5 х 13 х 8.6 см |
| Виробник | Beurer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 25
Електрична водонепроникна щітка Beurer FC 25 з обертовими насадками ідеально підходить для ніжного та ретельного очищення тіла. Ергономічна форма робить користування нею максимально комфортним і приємним, а очищення спини стає особливо легким завдяки наявності ручки.
З 2 типами щіток: для всіх типів шкіри й для глибокого пілінгу
За допомогою цієї щітки ви зможете не тільки очищати шкіру тіла, але й одночасно стимулювати її кровопостачання — для здорової, ніжної й сяйної шкіри.
З 2-ступеневим обертанням і 2 рівнями швидкості: кругове обертання для особливо дбайливого очищення, осцилювальне обертання для глибокого очищення.
Щітка для тіла водонепроникна (клас захисту IPX7), тому її можна безпечно використовувати в душі або у ванній.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше