Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Оптичний приціл EOTech Vudu 1-8x24 SFP (VDU1-8SFHC3)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 8x |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 24 мм |
| Діаметр центральної труби | 30 мм |
| Видалення вихідної зіниці | 104-99 мм |
| Поле зору на 100 м | 7.3-1.8 м |
| Тип прицільної сітки | 1/4 MOA |
| Підсвічування прицільної марки | відсутня |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
Опис Оптичний приціл EOTech Vudu 1-8x24 SFP (VDU1-8SFHC3)
Прицільна сітка Vudu 1-8X24 знаходиться в другій фокальній площині, приціл виконання з авіаційного алюмінію з незвичайно прозорим склом високої щільності XC, хірургічно точними турелями і інтуїтивно зрозумілим кнопковим управлінням підсвічуванням сітки.
Чотирьохрівнева сітка BDC HC3 має добре видиму при яскравому денному світлі центральну точку 0,5 МОА і позначки 2, 5, 8,5 та 12,5-МОА на вертикальній осі (при збільшенні 8X). Поле зору прицілу на 100 ярдів становить 32,2 метра при 1-кратному збільшенні і 4 метри при 8-кратному збільшенні.
Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Оптичний приціл EOTech Vudu 1-8x24 SFP (VDU1-8SFHC3)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Оптичний приціл EOTech Vudu 1-8x24 SFP (VDU1-8SFHC3)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 8x |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 24 мм |
| Діаметр центральної труби | 30 мм |
| Видалення вихідної зіниці | 104-99 мм |
| Поле зору на 100 м | 7.3-1.8 м |
| Тип прицільної сітки | 1/4 MOA |
| Підсвічування прицільної марки | відсутня |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
Опис Оптичний приціл EOTech Vudu 1-8x24 SFP (VDU1-8SFHC3)
Прицільна сітка Vudu 1-8X24 знаходиться в другій фокальній площині, приціл виконання з авіаційного алюмінію з незвичайно прозорим склом високої щільності XC, хірургічно точними турелями і інтуїтивно зрозумілим кнопковим управлінням підсвічуванням сітки.
Чотирьохрівнева сітка BDC HC3 має добре видиму при яскравому денному світлі центральну точку 0,5 МОА і позначки 2, 5, 8,5 та 12,5-МОА на вертикальній осі (при збільшенні 8X). Поле зору прицілу на 100 ярдів становить 32,2 метра при 1-кратному збільшенні і 4 метри при 8-кратному збільшенні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше