Прасувальна дошка Simplex Johnny Колір в асортименті (18030L)
Характеристики Прасувальна дошка Simplex Johnny Колір в асортименті (18030L)
| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 110 х 30 см |
| Висота | 89 см |
| Особливості | основа з металевою сіткою, підставка для праски |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Simplex |
| Штрихкод | 7640114035869 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Simplex Johnny Колір в асортименті (18030L)
Після кожного прання або неправильного зберігання одяг стає зім'ятим, тому потребує прасування. Щоб досягти ефективних успіхів у використанні праски — застосовується прасувальна дошка.
Дошка для прасування Eurogold складається з рівної стільниці, на якій можна з легкістю розмістити речі, що потребують прасування. Стільниця дошки має оббивку, яка дає змогу розпрасувати нерівності на одязі або тканині. Сама дошка має заокруглену сторону, що дає змогу зручніше укладати предмети одягу зі складним кроєм.
Характеристики Прасувальна дошка Simplex Johnny Колір в асортименті (18030L)
| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 110 х 30 см |
| Висота | 89 см |
| Особливості | основа з металевою сіткою, підставка для праски |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Simplex |
| Штрихкод | 7640114035869 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Simplex Johnny Колір в асортименті (18030L)
Після кожного прання або неправильного зберігання одяг стає зім'ятим, тому потребує прасування. Щоб досягти ефективних успіхів у використанні праски — застосовується прасувальна дошка.
Дошка для прасування Eurogold складається з рівної стільниці, на якій можна з легкістю розмістити речі, що потребують прасування. Стільниця дошки має оббивку, яка дає змогу розпрасувати нерівності на одязі або тканині. Сама дошка має заокруглену сторону, що дає змогу зручніше укладати предмети одягу зі складним кроєм.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше