Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 53 х 13 см |
| Розміри у складеному вигляді | 65 х 13 х 4.5 см |
| Особливості | фіксатор положення |
| Вага | 0.77 кг |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Eurogold |
| Штрихкод | 7640114039997 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
Підрукавник універсальний для прасувальної дошки.
- чохол 100% бавовна
- розмір: 12 х 54
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 53 х 13 см |
| Розміри у складеному вигляді | 65 х 13 х 4.5 см |
| Особливості | фіксатор положення |
| Вага | 0.77 кг |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Eurogold |
| Штрихкод | 7640114039997 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)
Підрукавник універсальний для прасувальної дошки.
- чохол 100% бавовна
- розмір: 12 х 54
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Прасувальна дошка Eurogold Basic Підрукавник Колір в асортименті (1002)