Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Прасувальна дошка Colombo Avantgard (A300A01W) (931020)
| Матеріал | сталь, текстиль |
| Розмір робочої поверхні | 120 x 40 см |
| Висота | 71 - 95 см |
| Розміри у розкладеному вигляді | 153 x 48 x 95 см |
| Розміри у складеному вигляді | 173 x 48 x 9 см |
| Особливості | основа з металевою сіткою, підставка для праски, регулювання по висоті |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Colombo Avantgard (A300A01W) (931020)
Дошка для прасування Colombo Avantgard (A300A01W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Прасувальна дошка Colombo Avantgard (A300A01W) (931020)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Прасувальна дошка Colombo Avantgard (A300A01W) (931020)
| Матеріал | сталь, текстиль |
| Розмір робочої поверхні | 120 x 40 см |
| Висота | 71 - 95 см |
| Розміри у розкладеному вигляді | 153 x 48 x 95 см |
| Розміри у складеному вигляді | 173 x 48 x 9 см |
| Особливості | основа з металевою сіткою, підставка для праски, регулювання по висоті |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Прасувальна дошка Colombo Avantgard (A300A01W) (931020)
Дошка для прасування Colombo Avantgard (A300A01W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше