Тип - вбудована, завантаження - 10 комплектів посуду, A++, кількість програм - 6, 6, 47 дБ, 82 см, 44.8 см, 55 см, Колір - білий
Характеристики Посудомийна машина Beko BDIS36020
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість програм | 6 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Програми | aquaflex, ECO, Quick, інтенсивна, автоматична, делікатна, міні, попереднє ополіскування |
| Особливості | індикатор "Промінь на підлозі", індикація наявності ополіскувача, індикація наявності солі, система захисту від протікання, тримач для столових приборів |
| Ширина | 44.8 см |
| Висота | 82 см |
Опис Посудомийна машина Beko BDIS36020
Тип - вбудована, завантаження - 10 комплектів посуду, A++, кількість програм - 6, 6, 47 дБ, 82 см, 44.8 см, 55 см, Колір - білий
Немає в наявності 13 555 грн
Характеристики Посудомийна машина Beko BDIS36020
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість програм | 6 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Програми | aquaflex, ECO, Quick, інтенсивна, автоматична, делікатна, міні, попереднє ополіскування |
| Особливості | індикатор "Промінь на підлозі", індикація наявності ополіскувача, індикація наявності солі, система захисту від протікання, тримач для столових приборів |
| Ширина | 44.8 см |
| Висота | 82 см |
Опис Посудомийна машина Beko BDIS36020
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше