- Інструкція до Подрібнювач Sencor SCB9001GY (PDF, 1,7Mb)
Характеристики Подрібнювач Sencor SCB9001GY
| Потужність | 200 Вт |
| Ємність чаші | 0.5 л |
| Функції | подрібнення |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Матеріал чаші | пластик |
| Кількість ножів | 4 |
| Додатково | ножі з титановим покриттям, світлодіодний індикатор заряду батареї |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Sencor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подрібнювач Sencor SCB9001GY
Високопродуктивний акумуляторний подрібнювач їжі Sencor SCB9001GY, що живиться від акумулятора. Простий у використанні, 2 швидкості подрібнення. Достатня потужність для подрібнення м'яса, фруктів і овочів. Титанова поверхня леза для збереження вітамінів. Чаша з міцного скла ємністю 500 мл. Світлодіодний індикатор заряду батареї. Зарядний адаптер із кабелем USB-C
- Інструкція до Подрібнювач Sencor SCB9001GY (PDF, 1,7Mb)
Характеристики Подрібнювач Sencor SCB9001GY
| Потужність | 200 Вт |
| Ємність чаші | 0.5 л |
| Функції | подрібнення |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Матеріал чаші | пластик |
| Кількість ножів | 4 |
| Додатково | ножі з титановим покриттям, світлодіодний індикатор заряду батареї |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Sencor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подрібнювач Sencor SCB9001GY
Високопродуктивний акумуляторний подрібнювач їжі Sencor SCB9001GY, що живиться від акумулятора. Простий у використанні, 2 швидкості подрібнення. Достатня потужність для подрібнення м'яса, фруктів і овочів. Титанова поверхня леза для збереження вітамінів. Чаша з міцного скла ємністю 500 мл. Світлодіодний індикатор заряду батареї. Зарядний адаптер із кабелем USB-C
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше