Характеристики Подрібнювач HEINNER HMC-D300RD
| Потужність | 300 Вт |
| Ємність чаші | 1 л |
| Функції | подрібнення |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Матеріал чаші | скло |
| Додатково | нековзка основа |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | HEINNER |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подрібнювач HEINNER HMC-D300RD
Потужність: 300 Вт, скляна чаша об'ємом 1 л, леза з нержавіючої сталі, 2 швидкості, прикраси з нержавіючої сталі.
300 Вт, - 1 л, - 2, - скло, 1.6 кг, червоний
Немає в наявності 1 240 грн
Аналог
Характеристики Подрібнювач HEINNER HMC-D300RD
| Потужність | 300 Вт |
| Ємність чаші | 1 л |
| Функції | подрібнення |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Матеріал чаші | скло |
| Додатково | нековзка основа |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | HEINNER |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подрібнювач HEINNER HMC-D300RD
Потужність: 300 Вт, скляна чаша об'ємом 1 л, леза з нержавіючої сталі, 2 швидкості, прикраси з нержавіючої сталі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше