Садовий подрібнювач 2E GardenFrag 2400Вт, 40мм, 40л (2E-ES24)
Характеристики Садовий подрібнювач 2E GardenFrag 2400Вт, 40мм, 40л (2E-ES24)
| Джерело живлення | мережа |
| Потужність | 2.4 кВт |
| Швидкість обертання ріжучої системи | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр для подрібнення | 40 мм |
| Сміттєзбірник | 40 л |
| Рівень шуму | 73.3 дБ |
| Особливості | захист від перевантаження, клас захисту IP X4 |
| Ступінь захисту | IP X4 |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | 2E |
Опис Садовий подрібнювач 2E GardenFrag 2400Вт, 40мм, 40л (2E-ES24)
Подрібнювач призначений для подрібнення рослинних відходів, таких як невеликі гілки, суччя, стовбури молодих дерев, листя, трава. Допомагає утилізувати садове сміття, перетворюючи його на корисну сировину для компосту або мульчі.
Потужний та ергономічнийПотужний мотор 2400 Вт та ножова ріжуча система садового подрібнювача здатні з легкістю подрібнити гілки діаметром до 40мм. Завдяки колесам перемістити подрібнювач набагато комфортніше та легше.
Характеристики Садовий подрібнювач 2E GardenFrag 2400Вт, 40мм, 40л (2E-ES24)
| Джерело живлення | мережа |
| Потужність | 2.4 кВт |
| Швидкість обертання ріжучої системи | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр для подрібнення | 40 мм |
| Сміттєзбірник | 40 л |
| Рівень шуму | 73.3 дБ |
| Особливості | захист від перевантаження, клас захисту IP X4 |
| Ступінь захисту | IP X4 |
| Вага | 10 кг |
| Виробник | 2E |
Опис Садовий подрібнювач 2E GardenFrag 2400Вт, 40мм, 40л (2E-ES24)
Подрібнювач призначений для подрібнення рослинних відходів, таких як невеликі гілки, суччя, стовбури молодих дерев, листя, трава. Допомагає утилізувати садове сміття, перетворюючи його на корисну сировину для компосту або мульчі.
Потужний та ергономічнийПотужний мотор 2400 Вт та ножова ріжуча система садового подрібнювача здатні з легкістю подрібнити гілки діаметром до 40мм. Завдяки колесам перемістити подрібнювач набагато комфортніше та легше.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше