Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Optima Sortie PCP
| Початкова швидкість кулі | 245 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | PCP (з попереднім накачуванням) |
| Енергія | 16.5 Дж |
| Об'єм резервуара | 62 см3 |
| Тип боєприпасів | кулі / кульки |
| Загальна довжина | 635 мм |
| Довжина ствола | 200 мм |
| Ємність магазина | 14 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
Опис Пневматичний пістолет Optima Sortie PCP
Пістолет має сталевий нарізний ствол завдовжки 200 мм. Оснащений знімними прицільними пристосуваннями TruGlo. Для встановлення коліматорного прицілу передбачено інтерфейс Picatinny.
Пістолет легко перетворюється на карабін завдяки складному, знімному прикладу. Довжина в складеному вигляді становить лише 46 см (63.5 см з розкладеним прикладом).
Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Optima Sortie PCP
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Optima Sortie PCP
| Початкова швидкість кулі | 245 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | PCP (з попереднім накачуванням) |
| Енергія | 16.5 Дж |
| Об'єм резервуара | 62 см3 |
| Тип боєприпасів | кулі / кульки |
| Загальна довжина | 635 мм |
| Довжина ствола | 200 мм |
| Ємність магазина | 14 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
Опис Пневматичний пістолет Optima Sortie PCP
Пістолет має сталевий нарізний ствол завдовжки 200 мм. Оснащений знімними прицільними пристосуваннями TruGlo. Для встановлення коліматорного прицілу передбачено інтерфейс Picatinny.
Пістолет легко перетворюється на карабін завдяки складному, знімному прикладу. Довжина в складеному вигляді становить лише 46 см (63.5 см з розкладеним прикладом).
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше