Початкова швидкість кулі - 305 м/с, Калібр - 4.5 мм, Джерело енергії - пружинно-поршнева, свинцеві кулі, Ємність магазина - 1 куля
+ 319 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 790 грн
+4 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910)
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружинно-поршнева |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1180 мм |
| Довжина ствола | 510 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Тип взводу | перелом ствола |
Опис Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910)
Початкова швидкість кулі - 305 м/с, Калібр - 4.5 мм, Джерело енергії - пружинно-поршнева, свинцеві кулі, Ємність магазина - 1 куля
+ 319 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 790 грн
+4 дні
Доставка Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910)
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружинно-поршнева |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1180 мм |
| Довжина ствола | 510 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Тип взводу | перелом ствола |
Опис Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше