Характеристики Плівка для вакуумування Rotex RVSA29-5 Standard
| Сумісність | з усіма вакууматорами з вакуумною камерою 30 см |
| Матеріал | поліамід, поліетилен |
| Довжина | 5 м |
| Ширина | 28 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Особливості | підходить для кип'ятіння та НВЧ |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Rotex |
| Штрихкод | 4820275581099 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плівка для вакуумування Rotex RVSA29-5 Standard
Плівка для вакууматора Rotex RVSA29-5 Standard — це якісний витратний матеріал для вакуумних упаковщиків, що дозволяє надійно зберігати продукти, подовжуючи їх свіжість та захищаючи від кисню, вологи та запахів.
Ця вакуумна плівка Rotex RVSA29-5 Standard виготовлена з міцного багатошарового полімерного матеріалу, який забезпечує герметичне зберігання продуктів як у холодильнику, так і в морозильній камері. Вона ідеально підходить для вакуумування м’яса, риби, овочів, фруктів, круп, готових страв тощо, а також для упаковки непорушних предметів (одяг, текстиль, документи) при зберіганні чи переїздах.
Характеристики Плівка для вакуумування Rotex RVSA29-5 Standard
| Сумісність | з усіма вакууматорами з вакуумною камерою 30 см |
| Матеріал | поліамід, поліетилен |
| Довжина | 5 м |
| Ширина | 28 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Особливості | підходить для кип'ятіння та НВЧ |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Rotex |
| Штрихкод | 4820275581099 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плівка для вакуумування Rotex RVSA29-5 Standard
Плівка для вакууматора Rotex RVSA29-5 Standard — це якісний витратний матеріал для вакуумних упаковщиків, що дозволяє надійно зберігати продукти, подовжуючи їх свіжість та захищаючи від кисню, вологи та запахів.
Ця вакуумна плівка Rotex RVSA29-5 Standard виготовлена з міцного багатошарового полімерного матеріалу, який забезпечує герметичне зберігання продуктів як у холодильнику, так і в морозильній камері. Вона ідеально підходить для вакуумування м’яса, риби, овочів, фруктів, круп, готових страв тощо, а також для упаковки непорушних предметів (одяг, текстиль, документи) при зберіганні чи переїздах.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше