Тип - електричний, вид - верстатний
Знятий з виробництва
Характеристики Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 (843868)
| Тип | електричний |
| Вид | верстатний |
| Особливості | лінійка |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Кількість направляючих | 1 |
| Вага | 8.3 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Виробник | Зеніт |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 (843868)
Тип - електричний, вид - верстатний
Знятий з виробництва
Характеристики Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 (843868)
| Тип | електричний |
| Вид | верстатний |
| Особливості | лінійка |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Кількість направляючих | 1 |
| Вага | 8.3 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Виробник | Зеніт |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 (843868)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації