Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
| Тип підсилювача | 2-канальні |
| Рейтинг потужності | 500 Вт |
| Кількість вихідних каналів | 2 |
| Особливості | Захист від КЗ в навантаженні |
| Розміри | 483 х 311 x 89 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Crown Audio |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
Підсилювачі серії CDi — це професійні інструменти, розроблені для інсталяційних звукових рішень.
Серія включає в себе чотири моделі, які ідентичні, за винятком вихідної потужності: CDi 1000, CDi 2000, CDi 4000 і CDi 6000.
Всі вони міцні і легкі, а також мають неперевершену цінність у своєму класі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
| Тип підсилювача | 2-канальні |
| Рейтинг потужності | 500 Вт |
| Кількість вихідних каналів | 2 |
| Особливості | Захист від КЗ в навантаженні |
| Розміри | 483 х 311 x 89 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Crown Audio |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Підсилювач Crown Audio CDi1000 (220-240V) (NCDI1000E60)
Підсилювачі серії CDi — це професійні інструменти, розроблені для інсталяційних звукових рішень.
Серія включає в себе чотири моделі, які ідентичні, за винятком вихідної потужності: CDi 1000, CDi 2000, CDi 4000 і CDi 6000.
Всі вони міцні і легкі, а також мають неперевершену цінність у своєму класі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше