Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Педаль ефектів Marshall Bluesbreaker RI (234567)
| Призначення | для електрогітар |
| Формат | підлоговий |
| Тип приладу | аналоговий |
| Ефекти | Distortion, Overdrive |
| Аналогові виходи | 1 x 1/4" jack |
| Аналогові входи | 1 x 1/4" jack |
| Живлення | Батарейка 9 В, Блок живлення 9 В |
| Розміри | 110 x 67 x 147 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | чорний |
Опис Педаль ефектів Marshall Bluesbreaker RI (234567)
Підсилювач Bluesbreaker 1962 став легендою, з його плавним тоном, насиченим теплом і повним характером, який давав гітаристам більше експресії, ніж коли-небудь раніше. Оригінальна педаль Bluesbreaker взяла все це і помістила до педального блоку. Сьогодні перевидання Marshall Bluesbreaker RI знову точно передає позачасові тони та стиль. Магія класичних вінтажних підсилювачів зберігається, але з додаванням солодощі, чіткості та особливого ефекту, що дозволяє відтворювати соло та вичавлювати життєво важливі гармоніки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Педаль ефектів Marshall Bluesbreaker RI (234567)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Педаль ефектів Marshall Bluesbreaker RI (234567)
| Призначення | для електрогітар |
| Формат | підлоговий |
| Тип приладу | аналоговий |
| Ефекти | Distortion, Overdrive |
| Аналогові виходи | 1 x 1/4" jack |
| Аналогові входи | 1 x 1/4" jack |
| Живлення | Батарейка 9 В, Блок живлення 9 В |
| Розміри | 110 x 67 x 147 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | чорний |
Опис Педаль ефектів Marshall Bluesbreaker RI (234567)
Підсилювач Bluesbreaker 1962 став легендою, з його плавним тоном, насиченим теплом і повним характером, який давав гітаристам більше експресії, ніж коли-небудь раніше. Оригінальна педаль Bluesbreaker взяла все це і помістила до педального блоку. Сьогодні перевидання Marshall Bluesbreaker RI знову точно передає позачасові тони та стиль. Магія класичних вінтажних підсилювачів зберігається, але з додаванням солодощі, чіткості та особливого ефекту, що дозволяє відтворювати соло та вичавлювати життєво важливі гармоніки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше