Характеристики Парова станція HEINNER HIS-D2403BL
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.2 л |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Подача пари | 40 г/хв |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар, постійний пар |
| Особливості | регулятор подачі пару |
| Розміри | 37 х 25 х 20 см |
Опис Парова станція HEINNER HIS-D2403BL
HIS-D2403BL – сучасна модель парогенератора. Необхідний побутовий прилад, здатний спростити трудомістку роботу, пов'язану з прасуванням. Ви швидко і ефективно, з мінімальними витратами часу і сил, випрасуєте речі з будь-якої, навіть неслухняної, тканини. Здатність вертикального відпарювання, система електронного регулювання температури та подачі пари в залежності від типу тканини роблять виріб привабливим в очах споживачів.
Ідеальне ковзання забезпечує висококласна підошва. Бережне ставлення до речей та 100% якісний результат не залишить нікого байдужим. Безперервна робота досягається за рахунок об'ємного резервуару для води (1.2 л), який легко, будь-якої хвилини можна заповнити.
Зручна ручка забезпечує надійну фіксацію у руці. Інноваційна система зберігання та транспортування гарантує повну безпеку.
Характеристики Парова станція HEINNER HIS-D2403BL
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.2 л |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Подача пари | 40 г/хв |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар, постійний пар |
| Особливості | регулятор подачі пару |
| Розміри | 37 х 25 х 20 см |
Опис Парова станція HEINNER HIS-D2403BL
HIS-D2403BL – сучасна модель парогенератора. Необхідний побутовий прилад, здатний спростити трудомістку роботу, пов'язану з прасуванням. Ви швидко і ефективно, з мінімальними витратами часу і сил, випрасуєте речі з будь-якої, навіть неслухняної, тканини. Здатність вертикального відпарювання, система електронного регулювання температури та подачі пари в залежності від типу тканини роблять виріб привабливим в очах споживачів.
Ідеальне ковзання забезпечує висококласна підошва. Бережне ставлення до речей та 100% якісний результат не залишить нікого байдужим. Безперервна робота досягається за рахунок об'ємного резервуару для води (1.2 л), який легко, будь-якої хвилини можна заповнити.
Зручна ручка забезпечує надійну фіксацію у руці. Інноваційна система зберігання та транспортування гарантує повну безпеку.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше