Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парова станція Electrolux E8ST2-8OG
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.2 л |
| Матеріал підошви | Resilium 264 |
| Паровий удар | 460 г/хв |
| Подача пари | 130 г/хв |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, захист від перегріву, протикрапельна система |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар |
| Особливості | підсвічування |
| Розміри | 36 х 28.1 х 26 см |
Опис Парова станція Electrolux E8ST2-8OG
Парогенератор, потужність 2400 Вт, постійна подача пари 130 г/хв, паровий удар 460 г/хв, знімний резервуар для води - 1200 мл, підошва ResiliumTM SKI 264, автоматичне налаштування подачі пари, інтелектуальне LED підсвічування, вертикальне відпарювання, індикатор тепла, система блокування, протикраплинна система, захист від перегріву, автовідключення.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парова станція Electrolux E8ST2-8OG
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парова станція Electrolux E8ST2-8OG
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.2 л |
| Матеріал підошви | Resilium 264 |
| Паровий удар | 460 г/хв |
| Подача пари | 130 г/хв |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, захист від перегріву, протикрапельна система |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар |
| Особливості | підсвічування |
| Розміри | 36 х 28.1 х 26 см |
Опис Парова станція Electrolux E8ST2-8OG
Парогенератор, потужність 2400 Вт, постійна подача пари 130 г/хв, паровий удар 460 г/хв, знімний резервуар для води - 1200 мл, підошва ResiliumTM SKI 264, автоматичне налаштування подачі пари, інтелектуальне LED підсвічування, вертикальне відпарювання, індикатор тепла, система блокування, протикраплинна система, захист від перегріву, автовідключення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше