Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парасоля Perletti New Basic складана автоматична, чорна (P12339)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 95 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | ø 95 см, 35 (59) х 5 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, скловолокно, сталь |
| Додаткові характеристики | 8 спиць, з чохлом, чохол в комплекті |
| Вага | 317 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Perletti |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Perletti New Basic складана автоматична, чорна (P12339)
Складана автоматична парасоля New Basic забезпечує надійний захист від опадів.
Діаметр купола – 95 см.
Модель обладнана автоматичною системою відкривання/закривання.
Її зручно відкривати однією рукою — потрібно лише натиснути на кнопку на ручці.
Парасоля має міцну сталеву основу та вигнуту ручку, яку зручно тримати.
Купол натягнутий на 8 металевих спиць. На кінцях спиць закріплені наконечники.
Для купола використали поліестер.
Ручка виготовлена з чорного пластику.
В складеному вигляді парасоля має компактний розмір, комплектується чохлом.
Вага виробу – 305 г.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парасоля Perletti New Basic складана автоматична, чорна (P12339)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Perletti New Basic складана автоматична, чорна (P12339)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 95 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | ø 95 см, 35 (59) х 5 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, скловолокно, сталь |
| Додаткові характеристики | 8 спиць, з чохлом, чохол в комплекті |
| Вага | 317 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Perletti |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Perletti New Basic складана автоматична, чорна (P12339)
Складана автоматична парасоля New Basic забезпечує надійний захист від опадів.
Діаметр купола – 95 см.
Модель обладнана автоматичною системою відкривання/закривання.
Її зручно відкривати однією рукою — потрібно лише натиснути на кнопку на ручці.
Парасоля має міцну сталеву основу та вигнуту ручку, яку зручно тримати.
Купол натягнутий на 8 металевих спиць. На кінцях спиць закріплені наконечники.
Для купола використали поліестер.
Ручка виготовлена з чорного пластику.
В складеному вигляді парасоля має компактний розмір, комплектується чохлом.
Вага виробу – 305 г.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше