Акція
Тип парасольки - тростини, Механізм - напівавтомат, Діаметр куполу - 122 см, Стать - жіночий, чоловічий, 550 г, Колір - чорний
Акція:
1 з 2
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 140 грн
+2 дні
Характеристики Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 22 S826 Black (S826-013885)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 122 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 122 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | сталевий каркас |
| Вага | 550 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Incognito |
Опис Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 22 S826 Black (S826-013885)
Чорна парасолька Incognito-22 S826 - це велика сімейна парасолька зі сталевим каркасом і 122-сантиметровим куполом.
Зручна пластикова ручка. Каркас парасольки складається з восьми сталевих спиць.
Парасолька механічна - відкриття і закриття відбувається вручну.
Акція:
1 з 2
Акція
Тип парасольки - тростини, Механізм - напівавтомат, Діаметр куполу - 122 см, Стать - жіночий, чоловічий, 550 г, Колір - чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 140 грн
+2 дні
Доставка Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 22 S826 Black (S826-013885)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 22 S826 Black (S826-013885)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 122 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 122 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | сталевий каркас |
| Вага | 550 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Incognito |
Опис Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 22 S826 Black (S826-013885)
Чорна парасолька Incognito-22 S826 - це велика сімейна парасолька зі сталевим каркасом і 122-сантиметровим куполом.
Зручна пластикова ручка. Каркас парасольки складається з восьми сталевих спиць.
Парасолька механічна - відкриття і закриття відбувається вручну.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше