Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
Характеристики Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 85 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 93 см |
| Матеріал | пластик, Поліхлорвініл, сталь, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 530 г |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
Парасолька Fulton The National Gallery Birdcage-2 National Gallery Skyline L848 – дизайнерська парасолька з визначними пам'ятками Лондона. Ця модель парасольки була сконструйована спеціально під високі вимоги королеви Великобританії Єлизавети II. Як відомо, Королева-мати, а також вся королівська сім'я активно використовують саме цю модель.
Парасолька відрізняється зручною посадкою в руці, міцним каркасом, гнучкими фібергласовими спицями та стильним, прозорим глибоким куполом, який дозволяє дивитися крізь нього.
Така парасолька стане прекрасним доповненням до будь-якого образу та стилю одягу, надаючи індивідуальності та вишуканості його власниці.
Доставка Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 85 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 93 см |
| Матеріал | пластик, Поліхлорвініл, сталь, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 530 г |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton National Gallery Birdcage-2 L848 National Gallery Skyline (L848-031841)
Парасолька Fulton The National Gallery Birdcage-2 National Gallery Skyline L848 – дизайнерська парасолька з визначними пам'ятками Лондона. Ця модель парасольки була сконструйована спеціально під високі вимоги королеви Великобританії Єлизавети II. Як відомо, Королева-мати, а також вся королівська сім'я активно використовують саме цю модель.
Парасолька відрізняється зручною посадкою в руці, міцним каркасом, гнучкими фібергласовими спицями та стильним, прозорим глибоким куполом, який дозволяє дивитися крізь нього.
Така парасолька стане прекрасним доповненням до будь-якого образу та стилю одягу, надаючи індивідуальності та вишуканості його власниці.
Дізнатися детальніше