Характеристики Парасоля Fulton Miniflat-1 L339 Black (L339-000076)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 90 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 22 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 259 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Miniflat-1 L339 Black (L339-000076)
Парасоля Fulton Miniflat-1 Black L339 це невеликий і дуже компактний парасолька-унісекс. Завдяки своїй прямокутній формі у складеному вигляді він вдало поміститься у пласку сумку чи портфель. У складеному вигляді він має довжину всього 22 см та ширину 5х3 см.
Чорна парасолька, незважаючи на свою простоту, виглядає дуже респектабельно завдяки надзвичайно плоскому куполу і аристократичній формі маленької ручки. У тонких лініях вигинів видно руку досвідченого дизайнера.
Доставка Парасоля Fulton Miniflat-1 L339 Black (L339-000076)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton Miniflat-1 L339 Black (L339-000076)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 90 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 22 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 259 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Miniflat-1 L339 Black (L339-000076)
Парасоля Fulton Miniflat-1 Black L339 це невеликий і дуже компактний парасолька-унісекс. Завдяки своїй прямокутній формі у складеному вигляді він вдало поміститься у пласку сумку чи портфель. У складеному вигляді він має довжину всього 22 см та ширину 5х3 см.
Чорна парасолька, незважаючи на свою простоту, виглядає дуже респектабельно завдяки надзвичайно плоскому куполу і аристократичній формі маленької ручки. У тонких лініях вигинів видно руку досвідченого дизайнера.
Дізнатися детальніше