Характеристики Парасоля Fulton L353-040881 UV Minilite-1 Neon (L353-040881)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 96 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 25 см |
| Матеріал | Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 238 г |
| Колір | жовтий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L353-040881 UV Minilite-1 Neon (L353-040881)
Незвичайна новинка від бренду Fulton Minilite -1 Neon L 353 лимонного кольору, має по краях і швах елементи, що відбивають світло, які відмінно видно в темний час доби. Також парасолька має захист UPF30+ від ультрафіолетових променів .
Аксесуар відрізняється невеликим розміром у складеному вигляді та вагою менше чашки чаю (238 грам). Таку легкість він отримав завдяки алюмінієвій конструкції без автоматичного механізму та спицям із фібергласу.
Ручка з прогумованого пластику порожниста всередині, що також полегшує конструкцію, а вісім фібергласових спиць мають більшу стійкість до вітрових навантажень.
Навіть при ураганному вітрі ви можете без остраху користуватися цією парасолькою, - спиці все одно стануть на місце без найменшої шкоди конструкції.
Доставка Парасоля Fulton L353-040881 UV Minilite-1 Neon (L353-040881)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton L353-040881 UV Minilite-1 Neon (L353-040881)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 96 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 25 см |
| Матеріал | Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 238 г |
| Колір | жовтий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L353-040881 UV Minilite-1 Neon (L353-040881)
Незвичайна новинка від бренду Fulton Minilite -1 Neon L 353 лимонного кольору, має по краях і швах елементи, що відбивають світло, які відмінно видно в темний час доби. Також парасолька має захист UPF30+ від ультрафіолетових променів .
Аксесуар відрізняється невеликим розміром у складеному вигляді та вагою менше чашки чаю (238 грам). Таку легкість він отримав завдяки алюмінієвій конструкції без автоматичного механізму та спицям із фібергласу.
Ручка з прогумованого пластику порожниста всередині, що також полегшує конструкцію, а вісім фібергласових спиць мають більшу стійкість до вітрових навантажень.
Навіть при ураганному вітрі ви можете без остраху користуватися цією парасолькою, - спиці все одно стануть на місце без найменшої шкоди конструкції.
Дізнатися детальніше