Характеристики Парасоля Fulton Knightsbridge-1 G828 Black (G828-015773)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 117 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 91 см |
| Матеріал | Каучук, поліестер, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 553 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Knightsbridge-1 G828 Black (G828-015773)
Елегантна модель у вигляді тростини Fulton Knightsbridge-1 G828 - найкращий варіант класичної чоловічої парасольки, що стильно виглядає з діловим образом і просто підкреслює відмінний смак свого власника.
Ключова особливість моделі – купол діаметром 117 см, під яким можна комфортно розташуватись від 1 до 2 осіб.
Всі елементи конструкції моделі виконані з максимальною турботою про практичність та надійність: ручка з каучуку у формі гака, міцний карбоновий стрижень, гнучкі та вітростійкі спиці з фібергласу. Модель виконана із системою напівавтомат. Це означає відкриття купола натисканням на кнопку та ручне закриття.
Доставка Парасоля Fulton Knightsbridge-1 G828 Black (G828-015773)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton Knightsbridge-1 G828 Black (G828-015773)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 117 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 91 см |
| Матеріал | Каучук, поліестер, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 553 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Knightsbridge-1 G828 Black (G828-015773)
Елегантна модель у вигляді тростини Fulton Knightsbridge-1 G828 - найкращий варіант класичної чоловічої парасольки, що стильно виглядає з діловим образом і просто підкреслює відмінний смак свого власника.
Ключова особливість моделі – купол діаметром 117 см, під яким можна комфортно розташуватись від 1 до 2 осіб.
Всі елементи конструкції моделі виконані з максимальною турботою про практичність та надійність: ручка з каучуку у формі гака, міцний карбоновий стрижень, гнучкі та вітростійкі спиці з фібергласу. Модель виконана із системою напівавтомат. Це означає відкриття купола натисканням на кнопку та ручне закриття.
Дізнатися детальніше