Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
Характеристики Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 124 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 37 см |
| Матеріал | поліестер, Спінений каучук (EVA), сталь, Сталь, фібергласс |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 460 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
Fulton Open & Close Jumbo-2 G842 Jumbo Stripe - це містка чорно-біла парасолька з діаметром купола цілих 124 см! становить лише 37 см .
Кожна деталь моделі виконана з турботою про ваш комфорт: міцний каркас зі сталі, покритий чорним лаком, гнучкі спиці зі сталі та фібергласу для підвищення стійкості до поривів вітру, зручна ручка зі спіненого каучуку.
Це парасолька з повним автоматичним керуванням, що означає відкриття натисканням кнопки та просте закриття за допомогою кнопки (згортає купол) та бігунка на ручці. Парасолька оснащена чохлом для простого зберігання.
Доставка Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 124 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 37 см |
| Матеріал | поліестер, Спінений каучук (EVA), сталь, Сталь, фібергласс |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 460 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton G842 Open & Close Jumbo-2 Jumbo Stripe (G842-040607)
Fulton Open & Close Jumbo-2 G842 Jumbo Stripe - це містка чорно-біла парасолька з діаметром купола цілих 124 см! становить лише 37 см .
Кожна деталь моделі виконана з турботою про ваш комфорт: міцний каркас зі сталі, покритий чорним лаком, гнучкі спиці зі сталі та фібергласу для підвищення стійкості до поривів вітру, зручна ручка зі спіненого каучуку.
Це парасолька з повним автоматичним керуванням, що означає відкриття натисканням кнопки та просте закриття за допомогою кнопки (згортає купол) та бігунка на ручці. Парасолька оснащена чохлом для простого зберігання.
Дізнатися детальніше