Характеристики Парасоля Fulton Commissioner G807 Black (G807-001622)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 105 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 90 см |
| Матеріал | Деревина В'яза, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | ручка з дерева |
| Вага | 453 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Commissioner G807 Black (G807-001622)
Парасолька-тростина Fulton Commissioner G807 – це втілення надійності, довговічності та стильного дизайну. Сталевий стрижень товщиною 1 см надає конструкції додаткову міцність, а широкий купол діаметром 105 см надійно захищає від дощу та вітру.
Ручка з натурального дерева ергономічно лягає в руку, має приємну текстуру і залишається міцною навіть в умовах вологи .
Парасолька оснащена кільцем біля основи ручки, що фіксує спиці при його закритті, запобігаючи їх пошкодженню. Відкривається та закривається модель вручну, що надає їй додаткової надійності.
Доставка Парасоля Fulton Commissioner G807 Black (G807-001622)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton Commissioner G807 Black (G807-001622)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 105 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 90 см |
| Матеріал | Деревина В'яза, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | ручка з дерева |
| Вага | 453 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Commissioner G807 Black (G807-001622)
Парасолька-тростина Fulton Commissioner G807 – це втілення надійності, довговічності та стильного дизайну. Сталевий стрижень товщиною 1 см надає конструкції додаткову міцність, а широкий купол діаметром 105 см надійно захищає від дощу та вітру.
Ручка з натурального дерева ергономічно лягає в руку, має приємну текстуру і залишається міцною навіть в умовах вологи .
Парасолька оснащена кільцем біля основи ручки, що фіксує спиці при його закритті, запобігаючи їх пошкодженню. Відкривається та закривається модель вручну, що надає їй додаткової надійності.
Дізнатися детальніше