Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парасоля Djeco Принцеса Маргарита, сонцезахисна (DD04805)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 70 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 85 х 82 х 58 см |
| Матеріал | дерево, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | 7 спиць |
| Вага | 300 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Djeco |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Djeco Принцеса Маргарита, сонцезахисна (DD04805)
Яскрава парасолька DJECO Принцеса Маргарита стане прекрасним доповненням будь-якого образу дівчинки.
З цим аксесуаром їй не будуть страшні дощ і сонце.
Створена для маленьких принцес віком від 3-х років.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парасоля Djeco Принцеса Маргарита, сонцезахисна (DD04805)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Djeco Принцеса Маргарита, сонцезахисна (DD04805)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 70 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 85 х 82 х 58 см |
| Матеріал | дерево, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | 7 спиць |
| Вага | 300 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Djeco |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Djeco Принцеса Маргарита, сонцезахисна (DD04805)
Яскрава парасолька DJECO Принцеса Маргарита стане прекрасним доповненням будь-якого образу дівчинки.
З цим аксесуаром їй не будуть страшні дощ і сонце.
Створена для маленьких принцес віком від 3-х років.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше