5x
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 768 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Оптичний приціл Konus KONUSPRO 1.5-5x32 AIM-PRO (7249)
| Максимальна кратність | 5x |
| Мінімальна кратність | 1.5x |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 32 мм |
| Додатково | водонепроникний корпус |
| Довжина | 284 мм |
| Вага | 419 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Konus |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Оптичний приціл Konus KONUSPRO 1.5-5x32 AIM-PRO (7249)
Konuspro 1.5-5x32 AIM-Pro — професійний оптичний приціл зі стовідсотковою водонепроникністю і спеціальним покриттям, що запобігає можливості поломки.
5x
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 768 грн
сьогодні
Доставка Оптичний приціл Konus KONUSPRO 1.5-5x32 AIM-PRO (7249)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Оптичний приціл Konus KONUSPRO 1.5-5x32 AIM-PRO (7249)
| Максимальна кратність | 5x |
| Мінімальна кратність | 1.5x |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 32 мм |
| Додатково | водонепроникний корпус |
| Довжина | 284 мм |
| Вага | 419 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Konus |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Оптичний приціл Konus KONUSPRO 1.5-5x32 AIM-PRO (7249)
Konuspro 1.5-5x32 AIM-Pro — професійний оптичний приціл зі стовідсотковою водонепроникністю і спеціальним покриттям, що запобігає можливості поломки.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше