Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139907
| Тип насадки | для паркету |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | підходить для моделей THOMAS з діаметром труб 32 мм |
| Матеріал | кінський волос, пластик |
| Особливості | видаляє шерсть тварин і пил на килимах, м'яких меблів |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.26 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2105435139907 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139907
Насадка з кінського волоса Thomas для сухого прибирання паркету / ламінату. Призначена для дбайливого та ретельного сухого чищення паркету та ламінату. Така насадка не залишає на делікатних підлогових покриттях подряпин та інших пошкоджень. Конструкція насадки дає змогу легко пилососити під низькими меблями.
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139907
| Тип насадки | для паркету |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | підходить для моделей THOMAS з діаметром труб 32 мм |
| Матеріал | кінський волос, пластик |
| Особливості | видаляє шерсть тварин і пил на килимах, м'яких меблів |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.26 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2105435139907 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139907
Насадка з кінського волоса Thomas для сухого прибирання паркету / ламінату. Призначена для дбайливого та ретельного сухого чищення паркету та ламінату. Така насадка не залишає на делікатних підлогових покриттях подряпин та інших пошкоджень. Конструкція насадки дає змогу легко пилососити під низькими меблями.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше