Характеристики Намет Tramp Nishe 3 (v2) (TRT-054)
| Призначення | універсальні |
| Форма | будиночок |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюраврап Ø 8.5 мм |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | поліестер |
Опис Намет Tramp Nishe 3 (v2) (TRT-054)
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp NISHE 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість намету.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна - літо - осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Збільшений тамбур
- Два вентиляційних клапани
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
Вага: 4,2 кг
Місткість: 3
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol, Ø 8,5 мм
Розміри: 360 х 220 х 130 см
Розмір в упаковці: 17 x 60 x 20 см
Доставка Намет Tramp Nishe 3 (v2) (TRT-054)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Nishe 3 (v2) (TRT-054)
| Призначення | універсальні |
| Форма | будиночок |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюраврап Ø 8.5 мм |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | поліестер |
Опис Намет Tramp Nishe 3 (v2) (TRT-054)
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp NISHE 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість намету.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна - літо - осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Збільшений тамбур
- Два вентиляційних клапани
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
Вага: 4,2 кг
Місткість: 3
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol, Ø 8,5 мм
Розміри: 360 х 220 х 130 см
Розмір в упаковці: 17 x 60 x 20 см
Дізнатися детальніше