Призначення - кемпінгові, трекінгові, для високогір'я, форма - будиночок, Місткість - одномісні, Водостійкість тенту - 4000 мм в ст., Висота - 1 м, Вага - 2 кг, Колір - оливковий
продавець: ФОП (без ПДВ)
2 956 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Tramp Lite Hurricane (UTLT-042)
| Призначення | кемпінгові, трекінгові, для високогір'я |
| Форма | будиночок |
| Місткість | одномісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190 T, 4000 мм |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | сітка |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hurricane (UTLT-042)
Двошаровий намет Tramp Lite Hurricane з внутрішнім тентом із сітки і одним входом.
Призначена для легких туристичних та велосипедних походів у літній час.
- Одномісний намет Tramp Lite Hurricane має двошарову конструкцію.
- Внутрішня частина виконана із сітки, що забезпечує відмінну вентиляцію.
- Компактні розміри в упаковці роблять намет ідеальним для соло та велопоходів у теплий сезон.
Hurricane має високі показники захисту від опадів:
- тент – 4000 мм
- дно – 10000 мм.
Легке встановлення за рахунок застосування однієї дуги.
Характеристики:
- Вага: 2 кг
- Каркас: фіберглас 7.9 мм
- Тент: поліестер 75D/190 T, 4000 мм
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розміри в упаковці: 39х14х14 см
- Ремонтний набір у комплекті
- Два входи
- Колір: оливковий
Призначення - кемпінгові, трекінгові, для високогір'я, форма - будиночок, Місткість - одномісні, Водостійкість тенту - 4000 мм в ст., Висота - 1 м, Вага - 2 кг, Колір - оливковий
продавець: ФОП (без ПДВ)
2 956 грн
+2 дні
Доставка Намет Tramp Lite Hurricane (UTLT-042)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Tramp Lite Hurricane (UTLT-042)
| Призначення | кемпінгові, трекінгові, для високогір'я |
| Форма | будиночок |
| Місткість | одномісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190 T, 4000 мм |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | сітка |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hurricane (UTLT-042)
Двошаровий намет Tramp Lite Hurricane з внутрішнім тентом із сітки і одним входом.
Призначена для легких туристичних та велосипедних походів у літній час.
- Одномісний намет Tramp Lite Hurricane має двошарову конструкцію.
- Внутрішня частина виконана із сітки, що забезпечує відмінну вентиляцію.
- Компактні розміри в упаковці роблять намет ідеальним для соло та велопоходів у теплий сезон.
Hurricane має високі показники захисту від опадів:
- тент – 4000 мм
- дно – 10000 мм.
Легке встановлення за рахунок застосування однієї дуги.
Характеристики:
- Вага: 2 кг
- Каркас: фіберглас 7.9 мм
- Тент: поліестер 75D/190 T, 4000 мм
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розміри в упаковці: 39х14х14 см
- Ремонтний набір у комплекті
- Два входи
- Колір: оливковий
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше